Index Tam Gdzie Powstal Swiat - Czesc ITransporter 5 silnik rozrząd rozwiązanie Transport drogowy wady i zalety Transport własny Apartamenty wczasy transport międzynarodowy naczepy MEGA transport tycoon deluxe scenario Transport Tycoon Deluxe full transport z Krakowa na Lotnisko Pyrzowice Transport Tycoon Deluxe maps Transport Tycoon Deluxe for Windows download transport lotnisko Kalisz Berlin dziala rekreacyjna z domkiem
www eska wroc
mochtoys spychacz activ
slowniczek angiesko
fazy rozrzadu silnika rover 2
 

Tam Gdzie Powstal Swiat - Czesc I

O firmie:

Naszym celem jest profesjonalne zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie przewozu wszelkiego rodzaju towarów na terenie Europy i Azji.

W codziennej pracy, wykorzystując naszą wiedzę i zasoby, stosujemy zasadę indywidualnego podejścia do klientów. Rozsądnie zarządzając środkami, realizujemy usługi po konkurencyjnych cenach. Zapewniamy przy tym wysoką jakość oraz bezpieczeństwo przewożonych przez nas towarów, postępując zgodnie z zasadami systemów ISO i HACCP.

Spedycja samochodowa

Naszą specjalizacją jest transport chłodniczy. Jesteśmy jednak otwarci na nowe wyzwania i realizujemy również innego typu przewozy, bazując przy tym na doświadczeniu oraz wykorzystując nowe pomysły i rozwiązania transportowe.
Dla sprawnej obsługi naszych klientów prowadzimy działalność operacyjną z naszych biur w Warszawie, Heerlen (Holandia), Aachen (Niemcy) i Moskwie (Rosja).

Współtwórcą naszego sukcesu jest sprawdzone grono podwykonawców, wobec których stosujemy uczciwe zasady współpracy.


Adres firmy:
Polfrost Internationale Spedytion Sp z.o.o
ul. Tyniecka 27/2
02-615 Warszawa


Źródło:
http://www.polfrost.com.pl/


Pozdrawiam Bryndal

SEBO Międzynarodowy Transport Drogowy z siedzibą w Okuniewie jest przedsiębiorstwem prywatnym i własnością Pani Małgorzaty Kądzioła. Firma rozpoczęła działalność w 1992 roku.

Pierwszy tabor to dwa ciągniki siodłowe z naczepami plandekowymi. Przełom w rozwoju działalności nastąpił w roku 1996, wtedy to postawiliśmy na specjalizację w transporcie chłodniczym. Z biegiem lat staliśmy się godni zaufania w zakresie transportu w kontrolowanej temperaturze. Zaowocowało to współpracą z renomowanymi firmami w kilku krajach. Dzisiaj nasze zestawy kursują regularnie po drogach Europy i Azji. Specjalizujemy się w transporcie towarów wrażliwych i łatwopsujących tzn. żywych kwiatów i roślin, owoców i warzyw, produktów mlecznych oraz środków medycznych.

Obecnie nasz tabor stanowi 21 wysokiej klasy zestawów drogowych oraz 4 vany do przesyłek expressowych.

W dniu dzisiejszym firma SEBO i jej "spółka córka" SEBO-BIS sp. z o.o. to bagaż doświadczeń i kompetentna załoga oraz grono zadowolonych klientów.Historia

Firma ROD-TRANS rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku transportowo-spedycyjnym w roku 2004 roku. Pomysł na powstanie firmy zrodził się z wieloletniego doświadczenia w tej branży obu założycieli firmy. Początkowo firma skupiła swoją uwagę na prowadzeniu spedycji międzynarodowej, aby już w roku 2006 zaistnieć na rynku międzynarodowym jako nie tylko spedycja międzynarodowa, ale także jako transport międzynarodowy. Wyraźnie określone cele właścicieli firmy, stopniowe, ale konsekwentne dążenie do ich realizacji, rozwój wszechstronnych kontaktów międzynarodowych, silna motywacja oraz zaangażowanie wszystkich pracowników buduje obecnie nowoczesne solidne przedsiębiorstwo - rzetelnego partnera do rozmów w biznesie.

Oferta

Spedycja międzynarodowa

Głównym zakresem świadczonych przez nas usług jest międzynarodowa spedycja ładunków drobnicowych i ładunków chłodniczych łącząca daleką Europę Zachodnią od Portugalii, Hiszpanii, dalekiej Francji, przez wysoką Szkocję, Irlandię oraz Anglię, dalej przez Niemcy, Włochy z Europą Wschodnią taka jak bliska i daleka Ukraina oraz Rosja, a w Azji Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan...oraz na Kaukazie Azerbejdżan, Gruzja itp.

Zainteresowani o firmie prosze odwiedzić strone http://www.rodtrans.eu

Założyciele firmy DIREX, Dorota i Ireneusz Prudzyńscy pobrali się jesienią 1981 roku i rozpoczęli działalność gospodarczą związaną z hodowlą i sprzedażą kwiatów, głównie gerber i lilii. Gdy w Polsce rozpoczęły się przemiany gospodarcze końca lat ’80, do głowy przyszedł pomysł, aby rozszerzyć działalność o własny transport i w ten sposób jesienią 1989 roku powstała firma DIREX oraz zakupiono pierwsze dwa ciągniki marki Liaz. Z czasem okazało się, że działalność transportowa pochłania coraz więcej czasu i uwagi właścicieli, przejmując priorytet w ich działaniach aż do momentu, gdy zdecydowano o rozszerzeniu działalności transportowej firmy na rynku międzynarodowym, co zostało zapoczątkowane już w 1990 roku.

W 1992 roku DIREX został członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (ZMPD) w Polsce i przyjął strategię działania na międzynarodowym rynku transportów drogowych, ze specjalizacją w transportach w kontrolowanym reżimie temperatury. W tym czasie, głównym kierunkiem naszej działalności była Rosja oraz kraje WNP, a także część państw Europy zachodniej. Połowa lat ’90 XX. wieku w historii przedsiębiorstwa zapisała się jako okres wzrostu liczebności floty w oparciu o boom handlowy warzyw i owoców między UE i Rosją – w przeciągu paru lat liczebność floty wzrosła kilkukrotnie. Rosyjski kryzys finansowy w 1998 roku bardzo dotkliwie uderzył w całą branżę transportową w Europie środkowej, doprowadzając wiele firm do upadku i bankructwa, wliczając w to największe europejskie koncerny spedycyjne – jednak przemyślana i ostrożna strategia rozwoju i dywersyfikacji DIREX sprawiła, że firma szczęśliwie przetrwała okres recesji na rynku, a rozpoznawalna już marka przyciągnęła nowych klientów.

Po bardzo trudnym dla całej branży okresie końca lat ’90, przyszedł czas stabilizacji pozycji firmy na europejskim rynku transportowym oraz dynamiczny rozwój floty i inwestycji. DIREX przechodzi na nową formę prawną i rozpoczyna wieloletni proces wdrażania strategii rozwoju w oparciu o sprawdzonych klientów – mamy już znaną i wypracowana markę, która zobowiązuje, ale i pozwala pracować z najlepszymi. Początek nowego stulecia cechuje się dla nas bardzo dynamicznym wzrostem zapotrzebowania na transporty od klientów, którzy sami zgłaszają zapotrzebowanie na rozszerzenie poziomu i skali ich obsługi oraz wzrost liczebności „białej floty”. W odpowiedzi na popyt, firma rozszerza skalę swojego działania – zwiększamy liczbę transkontynentalnych połączeń do Azji jeżdżąc regularnie do dalekiego Kazachstanu oraz biorąc udział w przełomowym konwoju na trasie Pekin – Bruksela. Z drugiej strony, w Europie siatka naszych stałych połączeń pokrywa wszystkie kierunki i prawie wszystkie europejskie kraje. Rozpoczyna się okres zaawansowanych inwestycji w firmie, zarówno organizacyjnych, jak i technologicznych, dzięki którym zawsze pozostajemy w czołówce firm innowacyjnych i stosujących nowoczesne rozwiązania.


W roku 2005 Grupa DIREX, jako jedyny polski przewoźnik podjęła się uczestnictwa i reprezentowania Polski w ramach projektu IRU "Road Transport drives progress. From Beijing to Brussels". Projekt ten, w który zaangażowało się wiele organizacji rządowych i branżowych transportu drogowego, miał być symbolicznym ponownym otwarciem Jedwabnego Szlaku łączącego potencjały handlowo-produkcyjne Azji południowo wschodniej z Europą, a za jej pośrednictwem także ze wschodnim wybrzeżem USA. Przejazd konwoju na jesieni 2005 roku z Azji do Europy, który prowadzili nasi kierowcy Marek Foryszewski oraz Janusz Serwiński, pozwolił pokazać szerszym rzeszom przedsiębiorców, międzynarodowym organizacjom i klientom coś, co dla naszej firmy stanowi ważny element naszej strategii biznesowej już od wielu lat - transkontynentalny transport towarów między Europą i Azją może odbywać się już teraz w obie strony i – co najważniejsze – stanowi optimum czasu i kosztów.

Grupa DIREX wykonuje przewozy transkontynentalne dla swoich klientów już od blisko dekady – nasze regularne połączenia z Europy do Kazachstanu i byłych republik radzieckich w tym rejonie są wykorzystywane przez cały rok, czego podejmujemy się jako jeden z nielicznych operatorów w tym rejonie świata. Naszym klientom oferujemy blisko 10 lat doświadczenia w pracy na tym kierunku, profesjonalnych kierowców oraz wyspecjalizowany sprzęt dostosowany do wielotygodniowych tranzytów przez Ural i stepy Azji.


DIREX dzisiaj to flota 160 zestawów chłodniczych, 300 pracowników, najnowocześniejsze technologie planowania, kontroli i zarządzania. Grupa DIREX dzisiaj stale szuka nowych rozwiązań, aby aktywnie współtworzyć rynek międzynarodowych transportów chłodniczych oraz wychodzić naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych klientów; inwestujemy w nowoczesne technologie i tabor najwyższej klasy, zatrudniamy specjalistów o najlepszych kwalifikacjach oraz nieustannie poszukujemy nowej formuły naszej działalności, która będzie najlepiej odpowiadała stale zmieniającym się warunkom otoczenia biznesowego. Nasza strategia wzrostu w najbliższych latach umocni naszą pozycję lidera wśród klientów oraz pozwoli na rozszerzenie działalności o kolejne kierunki, nowych partnerów i kolejne wyzwania.

Usługi transportowe realizowane przez naszą firmę prowadzone są w oparciu o nowoczesny tabor, liczący 31 samochodów oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Nasze samochody spełniają bardzo rygorystyczne europejskie normy emisji spalin EURO3, a ponadto przygotowane są do przewozu materiałów niebiezpiecznych, ADR.

Łączność z pojazdami jest zapewniona poprzez telefonię komórkową GSM oraz GPS, co pozwala szybko zlokalizować dany pojazd.

Przesyłki przewożone naszymi środkami transportu są objęte ubezpieczeniem odpowiedzilności cywilnej na sumę 100.000 USD, a przy transporcie którego wartość przekracza powyższy limit gwarantujemy podwyższenie kwoty ubezpieczenia.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o wypełnienie formularza.

Informacje o firmie
SEDIM to transport międzynarodowy i Spedycja.

Działamy od 1984 roku , realizując jako jedna z pierwszych prywatnych przedsiębiorstw przewozy ładunków na rynku międzynarodowym.

SEDIM jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie .
Główna siedziba firmy znajduje się w Sękocinie Nowym K/w-wy.

Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie usług przewozowych i spedycyjnych.
Od 1998r. firma specjalizuje się w przewozach chłodniczych i plandekowych na takich kierunkach jak:
Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Turcja i kraje skandynawskie, a także tranzyty zachód-wschód.

Dysponujemy zarówno własnym taborem samochodów jak również posiadamy szeroką i sprawną bazę podwykonawców, za których rzetelność sami ręczymy.

Doświadczone jednoosobowe jak i dwuosobowe obsady, z którymi utrzymujemy stały całodobowy kontakt telefoniczny pozwalają sumienie i rzetelnie realizować zlecenia naszych Klientów.

Dwóch kierowców w pojeździe to nie tylko szybkość przewozu, ale również zwiększone bezpieczeństwo. Dzięki takim kierowcą jesteśmy wstanie podjąć się najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zadań.
Każdy przewożony przez nas towar jest objęty polisą ubezpieczeniową, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie każdorazowo podnieść wysokość ubezpieczenia aby sprostać wymaganiom niezbędnym do bezpiecznego dostarczenia przesyłki.

Posiadane dokumenty i uprawnienia
OCP w PZU na kwotę min.230 000 USD. (ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika)
Karnety TIR
Zezwolenia na wykonywanie przewozów do wszystkich krajów Europy oraz Stałe Umowy spedytorskie ułatwiające Odprawy Celne,
Zezwolenia międzynarodowe EKMT,
Stały nadzór nad taborem przy wykorzystaniu systemów satelitarnych do monitorowania pojazdów,
Licencję wspólnotową, licencję na wykonywanie transportu międzynarodowego a właściciele certyfikat kompetencji zawodowych.
Gwarantujemy szybką dostawe powierzonych nam ładunków, profesjonalną obsługę i wysoką jakość świadczonych usług.
Akcje charytatywne
Firma również w sposób aktywny bierze aktywny współudział w akcjach charytatywnych dla miedzy innymi:
Bezpieczna Szkoła Przy Drodze
Fundacja Dzieciom
Obsługa Techniczna - Centrum Prasowe Wizyty Apostolskiej Ojca Św. Jana Pawła II
Preferowane kierunki przewozu
Realizujemy przewozy do wszystkich krajów Europy zachodniej i Azji

Firma specjalizuje się w przewozach chłodniczych i plandekowych na takich kierunkach jak: Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Turcja i kraje skandynawskie, a także tranzyty zachód-wschód

Klienci
Mamy przyjemność pracować z wieloma renomowanymi firmami, w tym:
ATL Polska Sp. z o.o
DFDS Transport
CH Robinson
Interveg

Tabor
Dysponujemy taborem samochodowym o liczbie 33 szt. w tym DAF XF, DAF 105, SCANIA, VOLVO z naczepami skrzyniowymi i chłodniczymi produkcji zachodniej o najnowszych parametrach technicznych i eksploatacyjnych. Wszystkie o zawieszeniu pneumatycznym spełniające normy ekologiczne Euro 3 i 5.
Pojazdy wyposażone są w GPS i telefony GSM, systemy rejestracji danych Track Data Menory, oraz rejestratory myto marki Siemens.

Zestawy o powierzchni ładunkowej:
długość 13,6 m , wysokość 2,60 m ładowność do 24 tony.

Parametry naczep:

Plandeki:
Pojemność naszych naczep wynosi 33 Euro palety ( 85 metry sześcienne).Wszystkie naczepy są na poduszkach pneumatycznych i mają wysokość ładowania od 2.55 do 2.60
Ilość posiadanych plandek – 3 szt.

Chłodnie:
Chłodnie wyposażone są w rejestratory temperatury oraz posiadają certyfikaty ATP.
Pojemność wynosi 33 Euro palety
Ilość posiadanych Chłodni – 30 szt.